جستجو
ثبت آگهی

ویدیوهای خرید ویلا شمال،خرید ملک ترکیه،مستر ویلا

مستر ویلا بزرگترین مرجع فروش و اجاره و خدمات ویلایی در کشور

دهکده ساحلی انزلی کجاست

آشنایی با دهکده ساحلی انزلی

بندر انزلی یکی از شهرهای واقع در غرب استان گیلان است که مسافتش تا شهر رشت 40 کیلومتر
می باشد. انزلی حدود 150 هزار نفر جمعیت داشته و به دلیل بندری که در آن قرار دارد، از گذشته تا به اکنون مورد توجه بسیاری از گردشگران و تجار قرار گرفته است. این شهر جز یکی از پر بارش ترین شهرهای ایران به شمار می رود و به نام هایی همچون "دروازه ایران و اروپا" و "شهر نیلوفرهای آبی" هم شهرت دارد.

بندر انزلی اولین بندر در ایران است که بزرگترین بندرگاه را در ساحل دریای خزر دارد. در بندر انزلی جاذبه های گردشگری بی نظیری وجود دارد که این جاذبه ها به 3 دسته تفریحی، طبیعی و تاریخی  تقسیم می شوند. جاذبه ای که اکنون قصد معرفی آن را داریم هم جزء دسته تفریحی است و هم جز جاذبه های طبیعی انزلی می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از زیباترین دهکده های بندر انزلی را به شما معرفی کنیم.

 

دهکده ساحلی انزلی کجاست؟

برای توریست های خارجی و گردشگران ایرانی سفر به  شهرهای شمالی اولویت بیشتری دارد و یکی از همین شهرها، شهر انزلی است. یک دهکده زیبا  در 5 کیلومتری به غازیان قرار دارد که در ورودی آن تابلویی بزرگ قرار گرفته و نام دهکده یعنی دهکده ساحلی انزلی بر روی آن خود نمایی می کند.

بدون شک حتما تصاویر ویلاهای بسیار شیک و لوکس این دهکده را در صفحات اینترنتی دیده باشید یا اینکه حتما یک باری نام دهکده ساحلی در انزلی به گوش تان خورده است. تمامی ویلاهای این شهرک با معماری اروپایی برابری می کنند و به همان سبک ساخته شده اند. کافیست تا در کوچه های این دهکده قدم بزنید و نگاهی به ویلاهای آن بیندازید که چگونه در طبیعت و در مه و دل کوه جای گرفته اند و دل هر بیننده ای را آب می کنند.

تاریخچه دهکده ساحلی انزلی

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده است که چگونه یک دهکده آن هم با این وسعت و چنین امکانات رفاهی در محله شالیور و بی بی حوریه غازیان ساخته شده است؟ تاریخچه دهکده ساحلی انزلی ازسال 1348 یعنی 10 سال پیش از پیروزی انقلاب آغاز شد. این دهکده با کمک های شخصی به نام آقای فرهنگی ساخته شد. فضای دهکده در آن سال ها بسیار کوچک تر از حالا بود. اما به مرور زمان فضای آن گسترش یافت و به تعداد ویلاها و امکاناتش اضافه شد تا جایی که اکنون این دهکده ساحلی جزء یکی از بزرگترین باغ های ایران شناخته شده است.

هدف ساخت این دهکده توسط جناب فرهنگ این بود که یک فضای دلنشین و زیبا با وسعتی بسیار را در کنار دریای نیلگون خزر برای گردشگران طراحی کند و بیشترین فضا به مانور بر روی ایجاد سرسبزی و فضای سبز دهکده باشد. اما اکنون تعداد ویلاها خیلی بیشتر از فضاهای سبز است هرچند که این موضوع به هیچ وجه از زیبایی های این شهرک کم نمی کند.

 

هتل رویایی در چمخاله

 درباره هتل ستاره دریا چمخاله

مجموعه مسکونی تفریحی ستاره دریا پنج ستاره از سال 1370 در شهر توریستی چمخاله در شرق شهر لنگرود گیلان واقع شده است و آخرین بازسازی آن در سال 1385 صورت پذیرفته است. این هتل باتوجه اشراف داشتن به دریا و نزدیک بودن به دریاچه ای زیبا از فضایی دلنشین و چشم اندازهایی بینظیر بهره گرفته است. موسس این هتل برای دور شدن از زندگی ماشینی و عجین شدن با طبیعت بکر و نوای دریا این هتل را تاسیس کرده است. این مجموعه همچنین دارای کاربردهای فرهنگی، ورزشی، اقامتی و تجاری می باشد. واحدهای این هتل به دو بخش آپارتمانی و ویلایی تقسیم می شود. متراژ آپارتمان ها از کمترین متراژ با 83 مترمربع دو خوابه و تا 400 متر مربع متغیر است. بخش ویلایی نیز خود به دو قسمت زمینهای مشرف به دریاچه با متراژ 300 الی 600 مترمربع و زمینهای بدون دید دریاچه با متراژ 190 الی 390 مترمربع تقسیم می شود. فضای آرام و دلنواز هتل در کنار ارائه خدمات عالی و مدرن هرساله توریست های زیادی را جذب این هتل می کند