جستجو
ثبت آگهی

بابلسر

خرید ویلا در بابلسر

بابلسر جای گرفته بین دریای خزر و رشته کوه البرز نیاز به معرفی ندارد. رودخانه بابلرود با گذشتن از میان این دو بهشتی را بنا کرده است که بابلسر نامیده می شود. شهری با زیبایی های خاص و باور نکردنی که ساعت ها ذهن را مبهوت خود می کند. کافیست در این شهر در ساحل قدم زده و به تماشای دریا بنشینید. محو خورشید در حال غروب و زیبایی و تلالو خورشید روی آب باشید. تنها یک دوربین کم است تا این تصویر را برای ابدیت قاب گرفت. در این مکان دوست خواهی داشت به روی آب قدم گذاشته و در خورشید محو شوی... 

زیباست! تماشای آن از نزدیک زیباتر! بابلسر غرق در سبزی و جنگل با وجود دریایش غیر قابل وصف است. بابلسر یکی از محبوب ترین شهر ها برای گردشگران و یا برای سکونت و خرید مکانی برای روزهای تعطیل در میان بسیاری از افراد می باشد. 


جغرافیای بابلسر

این شهر با جمعیت بیش از 125 هزار نفر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای مازندران به شمار می رود. از آنجایی که این شهر به عنوان یکی از مراکز و شهرهای مهم گردشگری در دنیا شناخته می شود سالانه بیش از سه میلیون گردشگر به آن پا می گذارند. آب و هوای گرم و مرطوب در روزهای تابستانی بابلسر با زمستان خنک و مرطوب در هم آمیخته شده است. هر چند شرجی دریا را نمی توان انکار کرد. خزر خود را با رطوبت هوا از دور به رخ می کشد. 


مراکز تفریحی و گردشگری بابلسر

پل معلق این شهر، آن را به دو قسمت تقسیم کرده است. رودخانه ی معروف بابلسر را پشت سر گذاشته و دو طرف آن را به هم متصل می کند. وجود این رودخانه با وجود تفریحات بسیارش از جمله قایق رانی از پل قابل تماشا می باشد. این پل فلزی با 80 متر طول نگاه ها را به سوی خود می کشد. 

در کنار این پل نمی توان بازارهای سنتی و مراکز بزرگ خرید این شهر را نادیده گرفت. بازار سنتی سرشار از رنگ و هیجان می تواند روزها را از شما بگیرد. به خود که می آیید ساعت ها در این بازار و محو میان رنگ ها و صدای پرندگانی که برای فروش آورده شده اند غرق شده اید. هنرهای دستی اهالی و بومیان نیز جلوه ویژه ای دارد. 

مقبره امامزاده ابراهیم و بی بی رقیه نیز از دیدنی های بابلسر به شمار می رود. قدم زدن در حیاط این امامزاده شما را به یاد حال و هوای مشهد و امام رضا می کشاند. 

باغ وحش بابلسر نیز با وجود حیوانات وحشی که گونه های نایاب ایرانی می باشند و وقتی گذرانی با آن ها جذابیت خاص خود را دارد. 


شهرک های ویلایی بابلسر

این زیبایی ها افراد را به سوی خود کشانده است. چه بسا بسیاری که این شهر را برای گذران روزها انتخاب کرده اند و ویلایی را نیز خریداری کرده اند. این حجم از خریدها شهرک هایی را در این شهر بر پا کرده است. از معروف ترین آن ها شهرک دریا کنار می باشد. این شهرک ویلایی با امنیت بالا و طبیعت زیبا یکی از بهترین مناطق برای خرید ویلا می باشد. معمولا شهرکها با وجود نگهبان و سایر نکات امنیتی می توانند گزینه مناسبی برای خرید ویلا باشند. 


امکانات رفاهی بابلسر

بابلسر با وجود اینکه به نظر می رسد یک شهر کوچیک باشد اما از وجود امکانات رفاهی خوب بی بهره نیست. وجود کلینیک ها و بیمارستان مناسب در کنار دانشگاه های خوب و مراکز آموزش عالی، مراکز خرید مناسب و همچنین مراکز تفریحی و فروشگاه های بزرگ شعبه برندهای معروف به مانند یک شهر بزرگ می ماند. 


خرید ویلا در بابلسر

وصف زیبایی های این شهر ساده نیست. بسیاری از افراد رویای زندگی در این شهر را می پروانند و از هرگونه اقدامی برای سکونت در آن واهمه دارند. ترس آن ها از مواجهه با رقم بالای قیمت ها می باشد اما به لطف پیشرفت بابلسر می توان هر ویلایی را با توجه به بودجه در این شهر یافت. سکونت در کنار دریا و لذت بردن از آب و هوای آن... قدم زدن در کنار ساحل و چشم دوختن به منظره جنگل می تواند روزی سرشار از انرژی را برای هر کسی رقم بزند. با خرید ویلا در بابلسر می توانید زمانی شاد و راحت را در کنار خانواده و در محیطی مناسب را سپری نمایید. 

نمایش نتایج: فهرست آگهی‌های دیگر موارد در بابلسر