جستجو
ثبت آگهی

زیباکنار

خرید ویلا در زیباکنار

زیباکنار به دلیل ساحل زیبای کنار دریایش، زیباکنار نامیده می شود. یکی از مناطق ساحلی منطقه آزاد انزلی که از دیرباز مورد توجه گردشگران بوده است. منطقه ای زیبا، مناسب با جاذبه های توریستی و گردشگری بسیار!

این شهر که در 39 کیلومتری رشت واقع شده است، یکی از مناطق ساحلی شمال ایران و به دلیل فاصله چهل کیلومتری با بندرانزلی از مناطق آزاد آن محسوب می شود. به دلیل نزدیکی سی کیلومتر زیبا کنار با فرودگاه بین المللی رشت، جنبه توریستی و اقتصادی این شهر را نمی توان نادیده گرفت. زیباکنار و جزوی از منطقه آزاد انزلی بودنش این فرصت را فراهم نموده است تا بازارهای رنگارنگ زیادی ایجاد شوند. شما هر روز هفته می توانید در این منطقه بازارهای برپا شده را مشاهده نمایید. 


مسیر دسترسی به شهر ساحلی زیباکنار

مسیر اول: از محور اردبیل، آستارا، بندرانزلی!

مسیر دوم: از محور قزوین، رشت، زیباکنار!

مسیر سوم: از محور رامسر، رودسر، لنگرود، چمخاله و زیباکنار!


آب و هوای زیباکنار

این منطقه ساحلی آب و هوای معتدل و مرطوب دارد. در تمام فصل های سال این منطقه بارش زیادی دارد و همین موضوع موجب سرسبزی همیشگی زیبا کنار شده است. آب و هوای چهار فصل این منطقه در کنار جنگل های سرسبز و ساحل شنی زیبایی فوق العاده ای را در این منطقه رقم می زند. مناطق گردشگری زیبا کنار

رودخانه اوشمک 

این رودخانه در هشت کیلومتری زیباکنار قرار دارد... در کنار زیبایی چشم نواز این رودخانه فرصت ماهیگیری برای افراد محلی و مسافران در این رودخانه فراهم می باشد. 


پارک ملی بوجاق 

بوجاق نیز یکی از تالاب های بین المللی در جهان به شمار می رود که زیستگاه انواع پرندگان و آبزیان است. شما می توانید بسیاری از پرندگان نایاب و زیبا را در این پارک مشاهده نمایید. این پارک که در حدود 3260 هکتار وسعت دارد به عنوان یک پارک ملی خشک و دریایی ثبت شده است. رودخانه سفید رود از این پارک می گذرد و در کنار دریای خزر برای این پارک آب و هوای کاملا معتدل را رقم زده است. 


پارک جنگلی 

یکی از مهم ترین جاهای دیدنی زیباکنار، پارک کیاشهر می باشد. این منطقه وسعت چندانی ندارد اما به دلیل وجود مرداب طبیعی، پل چوبی و ساحل دریایی به یک منطقه محبوب تبدیل شده است. 


هتل معروف زیبا کنار

این هتل که در اوایل حکومت پهلوی ساخته شده است، عظمتی فراوان دارد. هتل زیباکنار در دوران پهلوی جهت سکونت مهمانان خارجی و سران دولت مورد استفاده می گرفت. 


کاخ قطبی

این بنا دارای معماری مدرن می باشد که در اواخر دوران پهلوی ساخته شد. نام این بنا از سازنده آن یعنی رضا قطبی گرفته شده است و محلی برای تفریح و خوشگذرانی بوده است. متاسفانه بنای کاخ قطبی در کنار هتل معروف زیباکنار با وجود زیبایی بعد از انقلاب تغییر کاربری داده اند. 


قیمت ویلا در زیباکنار

قیمت ملک در این منطقه به دلیل شناخته تر شدن و همچنین شرایط مناسب تفریحی و گردشگری ایجاد شده در کنار رونق بازار اقتصادی این منطقه نسبت به مناطق اطراف بالاتر می باشد.


ویلاها و شهرک های زیباکنار

منطقه زیباکنار با وجود مراکز تفریحی، مراکز خرید و آب و هوای مناسب و مطبوع در تمام طول سال مکانی مناسب برای تفریح و گذراندن تعطیلات برای خانواده ها و افراد فراهم می آورد. موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد آن و دسترسی آسان این منطقه زیباکنار را به منطقه ای مناسب برای خرید ویلا و زمین تبدیل کرده است. مناطق گسترش یافته ویلایی و شهرک های ساخته شده با ویلاهای زیبا و دنج با قیمت مناسب بهترین نقطه در داخل کشور برای وقت گذرانی و سرمایه گذاری می باشد. با توجه به اینکه قیمت زمین و ویلا در این منطقه در ده سال گذشته، رشد چند برابری داشته است خرید ویلا و زمین در این منطقه یکی از بهترین و سودمندترین راه های سرمایه گذاری در کنار تفریح به شمار می رود. این منطقه در حال حاضر دارای ویلاهایی در ابعاد و سبک های متفاوت می باشد که با هر بودجه و سلیقه ای امکان خرید فراهم می باشد. نمایش نتایج: همه آگهی ها در زیباکنار