جستجو
ثبت آگهی

چالوس

خرید ویلا در چالوس

چالوس و جاده معروفش را قطعا شنیده اید. یکی از شهرهای قدیمی مازندران که در سال 1325 به شهر تبدیل شد. بسیاری از ما با شنیدن نام چالوس به جاده پر پیچ و خم آن می اندیشیم اما شهر فوق العاده ای که دریا و کوه را در خود جای داده است یکی از جذابیت های منحصر به فرد چالوس می باشد. 


آب و هوای چالوس

جلگه مازندران آب و هوای مرطوب و معتدل دارد. چالوس نیز به عنوان یکی از شهرهای مهم این استان از این قاعده مستثنی نمی باشد. حجم بارانی که سالانه می بارد و رطوبت موجود آنجا را به مراتع سرسبز و جنگل هایی با درختان سر به فلک کشیده تبدیل کرده است. معمولا در زمستان بسیار سرد و در تیر ماه تقریبا آب و هوای گرمی دارد.  


دیدنی های چالوس

پل فلزی 

این پل در مرکز شهر واقع شده است و دو طرف رود چالوس را به هم متصل می کند. 200 متر طول داشته و در قسمت فلزی آن یک چشمه به طول 68 متر وجود دارد. 


نمک آبرود

پارک جنگلی با بیش از 200 هکتار مساحت مانند بسیاری از پارک های جنگلی شمال ایران دیدنی و نفس گیر! تصویری خلق شده و زیبا از طبیعت بکر و دست نخورده که گونه های بسیاری از درختان و گیاهان مختلف را در خود جای داده است. این پارک یکی از زیباترین پارک های جنگلی دنیا محسوب می گردد. 

تله کابین چالوس تصویری زیبا از جنگل و دریا و کوه را در هوای بسیار عالی در ذهن هرکسی به جا می گذارد. قسمت تفریحی اضافه شده به این تله کابین نیز ساعات خوشی را می تواند در کنار آرامش تماشای منظره به جای بگذارد. 


اکاپل

آبشار اکاپل درکلاردشت چالوس واقع شده است و یک صحنه خارق العاده از خود در هنگام فرود آب در دریاچه ولشت به جای می گذارد. تفرجگاه ایجاد شده در اطراف این آبشار به زیبایی آن افزوده و محیطی مناسب برای استراحت فراهم کرده است. 


کاخ ملکه مادر

این کاخ از بناهای به جا مانده از دوره پهلوی می باشد که در کنار جنگل ساخته شده است. این کاخ برای اقامت مادر محمدرضا شاه ساخته شده بود و دو طبقه دارد. 


هتل پهلوی

این هتل نیز از بناهای دوره پهلوی می باشد که به هتل بنیاد پهلوی معروف است.این بنا در دوره رضا شاه، در سه طبقه احداث شد. در حال حاضر از این مکان به عنوان درمانگاه تخصصی استفاده می شود. 


آبشار هریجان چالوس

این آبشار بیش از 9 متر ارتفاع داشته و یکی از زیباترین آبشارهای رشته کوه البرز به شمار می رود. این آبشار دیدنی از میان کوه های سنگی به سمت پایین کشیده می شود و در دره ای جنگلی فرو می ریزد. تماشای آن می تواند ذهن را از هر فکری رها کرده و زندگی لذت بخشی را برای هر فردی رقم بزند. 


قیمت ویلا در چالوس

امروز بسیاری از روستاهای اطراف چالوس به شهرک هایی برای اقامت و زندگی در دل طبیعیت و در کنار دریا و جنگل تبدیل شده است. رونث اقتصادی چالوس با وجود صنعت گردشگری فعال آن و همچنین رفت و آمد بسیاری از افراد به دلیل نزدیکی این شهر به پایتخت آن را در مسیر پیشرفت روز افزون قرار داده است. برنامه های جامع و استراتژیک آینده ای پر از موفقیت را برای این منطقه تخمین می زند. حوزه گردشگری نمک آبرو در حال حاضر در دست توسعه و پیشرفت بوده و پتانسیل بالایی داراست. با توجه به شرایط اقلیمی و سرمایه گذاری های موجود در این منطقه احتمال افزایش قیمت زمین ها و ویلاهای ساخته شده بسیار زیاد می باشد. خرید ویلا در چالوس

خوشبختانه با توجه به احداث شهرکهای ویلایی و همچنین امنیت موجود در این شهرک ها، امکان خرید ویلا با سرمایه اندک و در متراژهای مختلف امکان پذیر است. همچنین شرکت های مختلف تسهیلات ویژه ای را برای خریداران ویلا در این مناطق در نظر می گیرند و رویای داشتن ویلا در میان جنگل و دریا را به واقعیت بدل می نمایند. خرید ویلا در این مناطق با پتانسیل در حال رشد منطقه یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود. 

چالوس با داشتن امکانات ویژه ای چون فرودگاه، دسترسی به طبیعت بکر، عدم ترافیک و آلودگی شهری و دسترسی به تجهیزات مناسب پزشکی و رفاهی و همچنین تعامل با مردمی با فرهنگ بالا و خوش برخورد. ارتباطات سالم و سرمایه گذاری امن به نقطه ای مناسب برای زندگی تبدیل شده است. 

نمایش نتایج: همه آگهی ها در چالوس