جستجو
ثبت آگهی

دماوند

خرید ویلا در دماوند

دماوند شهری بسیار زیبا با چشمه ها و طبیعیتی زیبا در کنار پایتخت آلوده و پر ترافیک است. دماوند سراسری دیدنی ست و هوای فوق العاده عالی آن طبیعیت بکر و خاصش را به رخ می کشد. مهم ترین تصویر این منطقه قله ی استوار آن می باشد که به عنوان بلندترین قله ایران با ارتفاع پنج هزار و ششصد و ده متر شناخته می شود. هر روزه بسیاری از کوهنوردان دماوند را برای رسیدن به قله آن می پیمایند. 


آب و هوای دماوند

اعتدال بی نظیر آب و هوایی دماوند در این منطقه کیفیتی را برای زندگی ایجاد می نماید که سالانه بسیاری را به سوی خود دعوت کرده و در این منطقه جای می دهد. به علاوه مسافران و گردشگران بسیاری نیز به دنبال تجربه ی نفس کشیدن در این هوای فوق العاده هستند. در این منطقه خبری از رطوبت و شرجی بیش از حد دریا نیست و به جای آن می توان در خنکی ناشی از پیچیدن باد میان درختان و نسیم های راهی شده از قله، تجربه یک هوای عالی را به دست آورد. در واقع می توان گفت دماوند آب و هوای ییلاقی و سردسیری دارد. 


دیدنی ها و مکان های گردشگری دماوند

پیست آبعلی

ممکن نیست در دماوند زندگی کنید و از تجربه پیست آبعلی بگذرید. بسیاری از افراد اهل پایتخت عاشق این تفریح زمستانی دماوند می باشند. انواع ورزش های زمستانی را می توانید در این پیست تجربه کنید. کافیست پا به پیست گذاشته و گذر زمان را از دست دهید. امکانات رفاهی موجود در این پیست نیز مکانی برای استراحت و تفریح بیشتر را فراهم می کند. می توانید ورزش هایی چون اسکی، تنیس، سوارکاری و پرش با کایت را در این پیست تجربه نمایید. از تله کابین آبعلی هم کمتر بگوییم بهتر است. 


دریاچه تار و هویر

باورتان می شود دو دریاچه تنها 500 متر از هم فاصله داشته باشند؟ شاید باور نکنید اما کافیست سری به دماوند زده و شاهد این جلوه ی متفاوت باشید. کسانی که در دماوند زندگی می کنند یا در آن جا ویلا دارند، شب های این دریاچه را برای ماهیگیری از دست نمی دهند. شب را در کنار دریاچه ها چادر زده و به ماهیگیری می گذرانند. قایقرانی و شنا نیز از مورد علاقه های افراد در این منطقه می باشد. 


آبشار جنگلک

دماوند با آبشارهای بیشمارش نیز معروف است. جنگلک یک آبشار بزرگ و پر آب می باشد که ارتفاع آن در حدود 35 متر است. این آبشار در دل کوه جای گرفته است و برای تماشای آن نیاز به کوهنوردی می باشد. بسیاری از کسانی که در دماوند زندگی می کنند دوست دارند روزهای گرم تابستان را در کنار این آبشار به شب برسانند و تفریح کنند. 


تیزآب

تیزآب در کنار یک آبشار عالی، چشمه نیز می باشد. چشمه ای که بسیاری بر خواص درمانی آن باور دارند. تنها کافیست در امتداد چشمه مسیری 500 متری را بپیمایید تا به چشمه برسید و زیبایی آن هوش از سرتان ببرد. آب این چشمه اندکی تند و تیز است و به گفته بسیاری برای درمان بیماری های گوارشی بسیار مناسب است. 


قیمت ویلا در دماوند

برای خرید ویلا در این منطقه هر روزی که صبر کنید، می توان با اطمینان گفت ضرر کرده اید. دماوند این روزها به مرکز سرمایه گذاری و خرید ویلاها و تبدیل آن به ویلاهای لوکس و جذاب تبدیل شده است. نمی توان معماری ویلاهای فوق العاده ساخته شده در این شهر را انکار کرد. بسیاری در کنار تفریح در این منطقه، آن را یک سرمایه گذاری نیز به حساب می آورند. با توجه به استقبال بسیاری از این منطقه پیش بینی می شود قیمت ویلا در این منطقه افزایش چندین برابری داشته باشد. 


خرید ویلا در دماوند

تنها کافیست در این شهر قدم زد و با دیدن ویلاهای خاص و جذاب آرزوی داشتن یکی از آن ها را در سر پرواند. داشتن ویلا در این منطقه غیر ممکن نیست تنها می توان نیازها را با متراژ و بودجه هماهنگ کرد. دماوند با وجود شرایطی که در حال حاضر دارد می تواند به یکی از قطب های گردشگری ایران تبدیل شود و خرید ویلا در این منطقه می تواند سالها بعد تنها یک آرزو باشد. آینده دماوند و پیشرفت روز افزون آن غیر قابل انکار می باشد. وجود محلی که بتوان در هر زمان از سال در آن روزهایی را به استراحت پرداخت و به دور از آلودگی های شهری نفس کشید، با خرید ویلا در این منطقه میسر می شود.

نمایش نتایج: همه آگهی ها در دماوند